Kondicionieriai Inoa

Inoa vyno rūsių kondicionieriai paverčia bet kokio tipo kambarį į tikrą vyno rūsį atkurdami optimalias sąlygas vyno brandinimui.
2 modeliai – Jūsų poreikiams!

Inoa 25 – mažoms vėsinimo patalpoms (iki 25 m³)
Inoa 50 – didelėms vėsinimo patalpoms (iki 50m³)

TYLUS
Sistema automatiškai priderina greitį prie aplinkos temperatūros sąlygų. Naudojami tylūs ventiliatoriai, garso nepraleidžiantis korpusas ir kt. Inoa garantuoja žemiausią triukšmo lygį iš visų rinkoje esančių standartinių kondicionierių.

KONSERVUOJANTIS DRĖGMĘ
Dėka unikalios EuroCave patentuotos technologijos, kuri išlaiko pastovią teigiamą garinimo temperatūrą (virš 0˚C), Inoa kondicionierius užtikrina idealų drėgmės lygį be Jūsų įsikišimo.

TAUPANTIS ENERGIJĄ
Sistema automatiškai priderina greitį prie aplinkos temperatūros sąlygų. Tokiu būdu sumažėja kompresoriaus naudojimas ir izoliacinių medžiagų kiekis tarp kondensatoriaus ir išgarintojo. Inoa apsaugo Jūsų vynus nešvaistydamas energijos.

ESTETIŠKAS
Diskretiškas priekinis skydas, agreguotas dizainas įgalina pritaikyti įrenginį prie bet kokių dirbtinių erdvės sąlygų. Inoa – grakštus bet kurio rūsio papildymas.

REGULIUOJAMAS DISTANCINIU PULTU
Unikalus temperatūros reguliavimas distanciniu pultu, kuris gali būti laikomas kaip įmanoma arčiau Jūsų vyno butelių, leidžia kontroliuoti rūsio temperatūrą tiksliausia įmanoma paklaida. Dargi, Inoa kondicionieriai automatiškai pritaiko savo temperatūrą, jei kambario temperatūra skiriasi vos puse laipsnio lyginant su nustatyta (užprogramuota) temperatūra.

LENGVAI MONTUOJAMAS
Galite pritvirtinti kondicionierių prie sienos ar arti žemės rūsio viduje ar jo išorėje. Siūlome platų tvirtinimo variantų pasirinkimą.

Facebook0Twitter0Google+0Email