Collection spintų linija

„Collection“ klasė suteikia galimybę rinktis iš 25 spalvų – tai stulbinantis būdas pademonstruoti jūsų puikiausius vynus.

„Collection“ klasė: ar vyno spinta – nauja mada?

„Collection“ klasės spintos papuoš jūsų svetainę nuostabiausiomis spalvomis: visos šios klasės spintos buvo specialiai sukurtos taip, kad derėtų bet kokiame interjere ir suteiktų galimybę pademonstruoti jūsų puikiausio vyno butelius. Kuriant šią klasę nebuvo praleista nė viena estetinė detalė, todėl spintų apdaila yra įvairi: rinkitės iš 5 spalvų, 3 dydžių, 4 funkcijų, 2 durų tipų.

Visų modelių išorinis dekoras yra modulinis, o pasirinkus vidutinio dydžio ar didelę spintą galima derinti ir spintos spalvas, todėl nesunkiai pritaikysite ją savo poreikiams. Rezultatas: rinkitės net iš 25 galimų spalvų kombinacijų! Naujoji nerūdijančio plieno rankena buvo specialiai sukurta ergonomikai pagerinti, ji idealiai tiks namų aplinkai.
„Collection“ klasės vyno spinta taps dar viena jūsų interjero puošmena.

„Collection“ klasėje dera technologija ir estetika. Šios klasės gaminiai yra dailių linijų ir šiuolaikiškos spalvota apdailos. Be to, jie suteikia galimybę pasinaudoti itin didele mūsų prekių ženklo vyno brandinimo, laikymo ir patiekimo patirtimi. Galima rinktis iš 25 spalvų derinių, įskaitant atlaso raudoną, medvilnės baltą, reljefinę juodą, šviesios medienos ar tamsiosios miletijos (Wenge). Todėl ši patrauklaus dizaino spinta tiks bet kokiam interjerui (svetainės, valgomojo, virtuvės, prieškambario). Ši vieno temperatūros lygio spinta atitinka auksinį vyno brandinimo standartą (gali būti naudojama ir kaip vyno saugojimo patiekimui tinkančioje temperatūroje spinta). Valdymo blokas su liečiamąja klaviatūra suteikia galimybę itin tiksliai kontroliuoti temperatūrą ir drėgmę. Temperatūra spintoje išlieka pastovi dėl dvigubos šilumos ir šalčio apytakos. Įgyvendinami išsamūs hidrometrijos reikalavimai: „EuroCave“ matuoja, rodo, stebi drėgmės lygį ir įspėja apie sutrikimus. Tiksliai atkuriamos natūralaus vyno rūsio sąlygos.

Informacija S M L
TALPA:
buteliais *
74-96 146-168 167-223
Matmenys, mm:
aukštis x plotis x gylis
970 x 700 x 713 1462 x 700 x 713 1762 x 700 x 713
Svoris:
kg
65 73 89
Brandinimui
1 pastovi temperatūra
temp1 check check check
Patiekimui
Nuosekliai besikeičianti temperatūra
temp2 check check check
Daugiafunkcė
2 arba 3 temperatūros zonos
temp3 - check check

*Priklausomai nuo lentynų komplektacijos

pdficonPDF Vyno spintu pasirinkimo gidas

Facebook0Twitter0Google+0Email